Tylos sodai

Poezijos ir muzikos improvizacijų spektaklis

Scenarijaus autorė ir režisierė – Birutė Mar
Kompozitorius – Antanas Kučinskas

Atlieka:

Birutė Mar (aktorė),
Egidijus Ališauskas (birbynininkas)

Premjera – 2018m. gruodžio mėn

„TYLOS SODAI“ – poezijos ir muzikos improvizacijų spektaklis, sukurtas pagal aktorės ir scenarijaus autorės Birutės Mar mylimų lietuvių poetų – Donaldo Kajoko, Jono Strielkūno, Reginos Katinaitės-Lumpeckienės, Marcelijaus Martinaičio, Justino Marcinkevičiaus ir pačios Birutės Mar eiles. Spektaklyje skamba netikėtų dermių kompozitoriaus Antano Kučinsko sukurtas garso takelis, birbynininko E.Ališausko muzikinės improvizacijos.

Birutė Mar:

„TYLOS SODAI, nes… man poezija visados prasidėdavo iš tylos – iš ten ateina kitokie žodžiai. Žodžiai, kuriais tyliai ištariame tai, kas svarbiausia. Taip gimsta eilėraščiai – popieriuje ir scenoje…“

ATSILIEPIMAI:

Aurelija Arlauskienė, fb 2022.08.21  (po “Tylos sodų” “Levandų uosto” sodyboje):     

   “Levandų uostas” – taigi mažas Šalčininkų žemės lopinėlis, tą rugpjūčio pavakarę virto TYLOS SODAIS, kuriuose vaikščiojo…jausmai. Tylesni už tylą. Garsesni už garsą. Aukštesnį už aukštį. Gilesni už gylį. Ačiū visų susirinkusiųjų vardu Solo teatrui, aktorei ir režisierei Birutei Mar, birbyninkui Egidijui Ališauskui. Buvo taip nepaprasta, kad iš nuostabos buvo pritilęs net ir Sauliaus Lampicko Levandinis strazdas. Tas, kuris nutūpęs tarp atlikėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *